12. kolo: Kopřivnice – Jičín 16:22 (10:16)

23.11.2013 12:26

K velmi podobnému výsledku jako v Lovosicích se dopracovali i házenkáři Kopřivnice a Jičína v jejich sobotním souboji. Tentokrát ale vítězství slavil hostující celek. Vedení se ujali Jičínští hned v první čtvrtině zápasu (4:7), o poločase už mělo šestibrankové rozměry. Střelecky při chuti byl hlavně Krahulec s Králem. Druhý poločas byl na branky mnohem chudší a absolutně vyrovnaný. Oba celky si vzájemně dovolily shodně šest branek, a tak bylo o vítězi rozhodnuto v prvním poločase, kdy se snažili s jičínskými kanonýry držet krok Mičola s Hojníkem. Přes vyrovnanou druhou třicetiminutovku bylo vítězství Jičína díky výkonu v úvodních minutách přesvědčivé a Jičín si tak pojišťuje třetí příčku.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Mičola 3/1, Hojník 3, Meca 2, Gřes Jan 2, Petřík 2, Bajgar 2
Nejlepší střelci Jičína: Krahulec 7/1, Král 5/1, Vocásek 3
Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2, vyloučení: 4 - 5, rozhodčí: Králíček, Letev, diváků: 350